Su Geçirmez Cam Balkon A1’de, Su Geçirmeyen Sistem

Malumunuz cam balkon tercihinin birçok estetik ve kullanışlılıkla alakalı sebebi vardır. Ferah balkonları sanki bir odaya  çeviren hantal PVC sistemler yerine zarif, istediğiniz zaman camları balkonunuzun bir köşesine doğru açıp, sanki balkonunuzun hiç kapatılmamış gibi olmasını sağlamak, istediğiniz zaman balkonunuzu tamamen kapatmak (estetiği ve manzaranızı bozmadan) cam balkon sistemleri ile mümkün.

Artık “su geçirmez cam balkon olmaz” diyenlere inanmayın!

Fakat cam balkon sisteminin bu kadar kullanışlı ve estetik olmasının yanında bazı önemli, önemsiz dezavantajları da vardı.  Bunlardan en önemlisi tabiki, cam balkonların yapıları gereği yağmur suyunu geçirmeme özelliğinin tam olarak olmamasıydı.  Cama vuran yağmurun bir kısmı balkonunuza akar, halılarınız ıslanırdı kaçınılmaz olarak. Çünkü cam balkon sistemi tekerlekler üzerinde hareket ettiği için, cam balkon firmaları bir türlü bu soruna bir çözüm bulamamışlardı. Fakat biz A1 Cam balkon olarak bu sorunu kesin olarak çözdük..!

%100’e kadar Su Geçirmez Cam Balkon Sistemi A1’de..!

Çok zekice tasarlanmış A1 Cambalkon pofilleri, özel bir sisteme sahiptir ve cam balkonun bilinen (görünen) yapısını hiç bozmadan yoğun yağmurda bile %100’e kadar su almama özelliği sağlamaktadır. Bu sistem sayesinde cam balkonunuza vuran yağmurun tamamı dışarı akacak, artık balkonunuza hiç yağmur suyu girmeyecek, ve cambalkon ile kapatılmış balkonlarda  halıların ıslanması tarih olacaktır.

A1 olarak, biz sadece su geçirmez cam balkon satıyoruz. Ve buna rağmen ekonomik fiyatlarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz bu özel sistemden müşterilerimiz aynı fiyattan yararlansın diye fiyatlarımıza hiç fiyat farkı yansıtmadık.

A1 olarak şunu tekrardan belirtmek gerekir ki kalite rahatlıktır, mutluluktur. Aradığınızın tam karşılığını A1 Cam balkon’da bulacaksınız. Su geçirmeyen cam balkon sistemimize sahip, ayrıcalıklı kişilerden olmak için bizi arayın.