Neden Biz?

Neden Biz?

Öncelikle cam balkon sistemini 3 temel başlık altında değerlendirmemiz doğru olacaktır.

Cam Balkonda Ölçülendirme:

Cam balkonu birden fazla balkonunuza uygulama şekli vardır. Önemli olan en idealini düşünebilmektir. Biz yıllara dayalı birikim ve işimize olan ilgimizle emin olun sizlere en ideal olan uygulamayı sunarız.

Cam Balkonda Kullanılan malzeme kalitesi:

Kalite tartışılmaz diyoruz ve İstanbulun en iyi cam balkonlarından birini sizlere sunduğumuzdan emin olun. Ömür boyu paslanmazlık garantisi, çift rulmanlı tekerlek sistemi, galvenizli sarı demir, son derece güçlü gömme sistem kilit aksamı, hammaddeden üretilen son derece güçlü profil aksamı ve şişecam patentli camlarımız.. evet kalite rahatlıktır, mutluluktur.

Personel ve Usta Kalitesi:

Ölçü kalitesi, malzeme kalitesi dedik. Yeter mi? Yetmez. Personel ve usta kalitesi de son derece önemlidir. Montaj ustalarımızın işini severek yapması en az diğerleri kadar önemli ve belirleyicidir. Ustalarımızın işlerini yaparken adeta sanat icra ettiklerini düşüneceksiniz, göreceksiniz. Yapılan cambalkon uygulamasını serçe parmağınızla kullanabilme imkanını sizlere sunduğumuzu göreceksiniz.

  • Üst düzey montaj birikimi; size cam balkonunuzu yıllar sonra bile aynı kolaylıkta kullanmanızı sağlar. (Balkonun şekline göre, kanatların açılımı, fiziki açıdan dengeli ve sağlıklı olabilmesi için kanat genişliklerinin ideal ölçüde olması esastır. )
  • Eşsiz izolasyon yalıtımı; (Fitiller balkonun genel rüzgar yönüne bakılarak takılır. Gerekli görülmesi halinde su tahliye kanalları açılır.)
  • Estetik ve izolasyon açısından mükemmel profil seçenekleri; (Genelde kullanılan profil yapısı dikdörtgendir.Bu profil, camdan akan suyun dışarı akmasını engellerken, bizim kullanmış olduğumuz üçgen profil şekli ise, suyun dışarı akmasını sağlar. Zaten estetik açıdan en ideali üçgen profil şeklidir.
  • Montaj yeri denetim ekibi; (Montaj bitimine yakın, denetim ekibimiz, montaj ekibinin yaptığı işlemleri denetler. Bu, yapılan montajın en sağlıklı şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktadır. Amaç, müşteri memnuniyetini öncelemektir.
  • Hızlı servis güvencesi; Montaj sonrası süreçte, müşterimizin servis talebi olması halinde, “Hızlı servis-Hızlı sorun çözümü” prensibini esas almaktayız..
  • Bu ana prensiplerin dışında, “Kalite ayrıntılarda gizlidir” gerçeği doğrultusunda, yıllara dayalı cam balkon birikimimizle, hiçbir ayrıntıyı atlamadan, cam balkon sistemini balkonunuza uygulamaktayız..

Aradığınız kalitenin tam karşılığını A1 cam balkon sistemlerinde bulacaksınız..

Cam Balkon Fotoğrafları

X

30 saniyede cam balkonunuzun maliyetini öğrenin.

Fiyat Hesaplayıcı