Kış Bahçesi

Kış bahçesi sistemi günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan ürünlerden biridir. Cam balkon sektöründe hizmet veren firmamızın yeni ürünleri arasında olan “kış bahçesi” 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz özel bir sistemdir.

 

Kış Bahçesi Nedir?

 

Kış bahçesi cafe, iş yeri veya özel konutun bahçesine dizayn edilen camlarla çevrili bir sisteme denir. Adının “kış bahçesi” olmasına rağmen bu sistem açılabilir özelliğe sahip olduğu için hem yazın, hem kışın rahatlıkla kullanılabilmektedir. Camlarla kapatılan kış bahçesi kışın soğuğundan sizi koruyacak ve kışın da bahçe keyfi yaşamanızı sağlayacaktır. Katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yazın veya istediğiz zaman camları açarak açık hava keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Kış bahçesi nedir modelleri ve fiyatları
Kış bahçesi A1 Cam Balkon Kalitesi İle

Kış Bahçesi Avantajları

 

  • İşyerleri için, özellikle cafe ve restaurantların mevcut alanları genişletilerek daha fazla müşteri alınır.
  • Sigara yasağının olduğu mekanlarda kışın sigara içme olanağı sağlar.
  • Kışın soğuğunda ve her mevsim bahçe keyfi yaşanması sağlar.
  • Bahçenize, veya terasınıza uygulanabiliyor. Doğa ile iç içe, yazın, kışın, dört mevsim baharı yaşamak isteyenlere çok özel mekanlar sağlar.

Kış Bahçesi konutlarınızı değiştirerek sizlere daha işlevsel ve estetik yaşam alanları sunacaktır. Kış Bahçesi sistemleri ile bahçeniz güzel ve etkili biçimde daha yaşanılır bir hale gelir. Havalandırma, ısıtma ve gölgelendirme koşulları iyi oluşturulduğu takdirde 4 mevsim de sorunsuzca kullanılır.

Kış Bahçesi Fiyatları

 

En uygun kış bahçesi fiyatları ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Her geçen gün daha fazla ilgi gören kış bahçeleri ile senenin her mevsimi, bahçe düzeninde huzurlu bir ortam sizi bekliyor olacak. Bahçenizde yaptıracağınız kış bahçesi ile kışın bahçenizden mahrum kalmayacaksınız. En güzel ve en dayanıklı kış bahçesi modelleri ve seçenekleri için bizi arayın A1 Cam Balkon.