X

Cam Balkon Fiyatları

Balkonunuzun genişlik ve yükseklik ölçüsünü girerek balkonunuzun toplam katlanır cam balkon fiyatını hemen öğrenin. Sürgülü ve Isıcamlı cam balkon modelleri için alttaki diğer seçenekleri kullanın.

Google Yorumları
a1 balcony glazing

Diğer Cam Balkon Modelleri

Diğer cam balkon modellerinin m2 fiyatlarını alttaki bağlantılardan öğrenebilir, bizi daha yakından tanımak için anasayfamıza gidebilirsiniz.

Cam Balkon Ölçüsü Nasıl Alınır?+

Cam balkon ölçüsü, balkonunuzun genişliği ve yüksekliği ölçülerek alınır. Ölçüyü genişlik için de, yükseklik için de duvardan duvara almanız gerekmektedir.

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır? +

Cam balkon fiyat hesaplamada metrekare (m2) baz alınır. Balkonunuzun genişliğini ve yükseliğini ölçerek, bulduğunuz bu iki değeri birbiriyle çarparsınız. Böylelikle çıkan sonuç, cam balkonun kaç m2'ye uygulanacağına gösterir. "Balkonunuzun m2'si" x "cam balkon m2 birim fiyatı" işlemi ile cam balkon fiyatı hesaplanmış olur. Diğer cam balkon modelleri olan ısıcamlı cambalkon, sürgülü cam balkonda da aynı hesaplama sistemi geçerlidir. Yalnız camları daha özellikli olduğundan fiyatları biraz daha yüksektir.

Cam balkon Metrekare Fiyatları Kaç TL?+

Cam balkon metrekare fiyatları, alüminyum ve cam fiyatlarına bağlı olarak sürekli değişiklik göstermektedir. En güncel cam balkon metrekare fiyatını üstteki hesaplayıcıya 1 metrekare ölçüsü girerek öğrenebilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları 2024 (Güncel)

Cam balkon fiyatları modellere ve camın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Standart katlanır cam balkon (şeffaf) m2 fiyatı 2600 TL, Standart cam (Füme) m2 fiyatı 2700 TL, Isıcamlı Cam Balkon m2 fiyatı 4000 TL, Isıcam (Renkli) m2 fiyatı 4300 TL, Sürgülü cam m2 fiyatı 3000 TL, Sürgülü cam (Renkli) m2 fiyatı 3200 TL olarak sıralanmaktadır.

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

cam balkon fiyatları

Cam balkon fiyatları birkaç küçük adımda hesaplanabilir. Şimdi 30 saniyede cam balkon fiyatı hesaplama aşamalarını göstereceğiz.

  1-Balkonunuzun duvardan duvara genişliğini ve mermerden tavana yüksekliğini ölçün.

  cam balkon genişlik yükseklik

  2- Cam Balkon modeli seçiminizi yapın.

  cam balkon modeli seçimi

  3- İşlem tamam! Cam balkon fiyatını başarıyla hesapladınız.

  cam balkon fiyat hesaplama işlemi tamamlandı

A1 Cam Balkon Sistemleri

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizi arayın
0212 427 74 74
Cam Balkon