Cam Balkon Beyoğlu

Cam Balkon Beyoğlu

İstanbul’un hiç şüphesiz en tarihi ilçelerinden olan Beyoğlu cam balkon konusunda çalışmalarımızı yoğunlaştırdığımız bir bölge. Özellikle yapılan yeni binalarda cam balkon yoğun şekilde tercih ediliyor.


 

“Tarihi Yarımada” bölgesinin karşısında yer alan ve bu nedenle de İstanbul’un yüzyıllar öncesine dayanan kentsel gelişim sürecinin doğrudan içinde yer alan Beyoğlu, yine de uzun yıllar boyunca gelişmiş yapıların yer almadığı bir bölge olmuştur. Osmanlı döneminde genellikle yabancı devletlerin elçiliklerinin yer aldığı bir bölge olduğu için günümüzde İstanbul’un en popüler yerlerinden biri olan Beyoğlu ilçesi sınırlarında yer alan İstiklal Caddesi, Avrupa şehri görünümünde bir yapılaşmaya ev sahipliği yaptı. Katlanır cam balkon sistemi bölgenin modernlik gereksimini karşılayan bir aksesuar niteliğinde. 17. yüzyıldan itibaren İstanbul için önemi artmaya başlayan Beyoğlu, 18. yüzyılın ortalarından itibaren Avrupa etkisinin daha da artış göstermesine sahne olmuştur.

8 km² gibi son derece küçük bir yüzölçüme sahip olmasına rağmen 250 bin sınırına dayanan nüfusu ile günümüzde İstanbul’un en yoğun yerlerinden birine dönüşen Beyoğlu, köy yerleşiminin bulunmadığı bir ilçedir. Beyoğlu’na cam balkon hizmeti verdiğimiz önemi  semtleri; Arapcami, Asmaaltı, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir cam balkon, Çukur, Dolapdere, Ekmekyemez, Şişhane, Evliye Çelebi, Firuzağa, Galata, Galatasaray, Gümüşsuyu, Hacı Ahmet, Hacı Hüsrev, Tarlabaşı, Hacıoğlu, Hasköy cam balkon, Taksim, Hüseyinağa, İstiklal, Kabataş, Kadı Mehmet, Kalyoncukulluğu, Karaköy cam balkon, Kamerhatun, Kaptanpaşa’dır. Ayrıca Karamustafapaşa, Kasımpaşa, Katip Mustafa, Kemankeş, Kılıçalipaşa, Kocatepe, Küçük Piyale, Kulaksız, Kuloğlu, Mueyyetzade, Ömeravni, Örnektepe cam balkon, Piripaşa, Piyalepaşa, Purtelaş, Şahkulu, Şehitmuhtar, Tepebaşı, Tomtom, Yahyakahya, Yenişehir ve Sütlüce semtleri de cam balkon uygulamamızı her köşesine götürdüğümüz ilçe sınırları içinde yer alan semtlerdir.

Kozmopolit kent yaşamının en önemli simgesi haline gelen Beyoğlu, İstiklal Caddesi ile dahi kent yaşamının sosyokültürel yapısını yansıtmaktadır. İlçe yoğun yerleşimin olmadığı ancak bünyesinde barındırdığı işletmeler ve sosyal merkezler ile tüm kentin dolaylı olarak bağlı olduğu bir yapıya sahiptir. Cam Balkon Beyoğlu‘nda özellikle bu işletmeler vasıtasıyla talep oluşturmaktadır. Çoğuna göre İstanbul’un merkezi olan Beyoğlu, ticaret faaliyetlerinin yoğunluğuyla olduğu kadar eğlence hayatının da kalbinin attığı yer olarak dikkat çekmektedir. Sanat galerilerinden güzel sanatlar müzelerine kültürel anlamda da metropolün en önemli alanlarından biri olan Beyoğlu, kültürel etkinlikleriyle kentin dört bir yanından insanları çekmektedir. Tarih kokan sokakları ve restoranlardan eğlence mekanlarına renkli yapısı ile İstanbulluların uğrak yerlerinden biri olan ilçe, dünya kültür merkezi İstanbul’un sentez yapısını doğrudan yansıtmaktadır.

Cam balkon Beyoğlu iletişim ise çok kolay. Beyoğlu gibi İstanbul’un her bölgesine hizmet veren A1 CAM BALKON sistemleri sizlere bir telefon kadar yakın.

Tel: 0212 427 74 74


Merkez Adayı İlçelere Cam Balkon Katma Değeri

Kağıthane  İstanbul’un büyük ilçelerinden biri olup halk tarafından aşırı ilgi gören İstanbul’un merkezi yerlerinden biridir. Kağıthane ilçesine ulaşımın kolaylaşması da yapıların çoğalması ve ilçenin gelişmiş modern bir ilçe oluşumuna büyük etki gösterecektir. Yakın zamanda yapılacak beşiktaş kağıthane küçükköy metrosuyla zaten merkezi bir konumda olan Kağıthane hak ettiği değeri alacaktır.

Kağıthane cambalkonda ilk iş gücümüzü oluşturan ilçemizdir. Cambalkon kağıthaneli vatandaşlarımız tarafından  ilk zamanlardan beri sevilmiş ve “balkonumu kapatmam gereken en ideal uygulama cambalkon” demiştir.  Balkonlarını cambalkon ile kapayarak  daha kullanılır hale getirmekle birlikte Kağıthane halkı ayrıca balkonlarına estetik bir görünüm de kazandırmıştır.


A1 Whatsapp Hattı
Gönder